In this category:

    LITERARY NEWS & EVENTS - art & literature news, in memoriam, festivals, city-poets, writers in Residence
    Art & Literature News
    EXHIBITION - art, art history, photos, paintings, drawings, sculpture, ready-mades, video, performing arts, collages, gallery, etc.
    Exhibition Archive
    Freda Kamphuis
    FICTION & NON-FICTION - books, booklovers, lit. history, biography, essays, translations, short stories, columns, literature: celtic, beat, travesty, war, dada & de stijl, drugs, dead poets
    BOOKS
    Jan Cremer

New on FdM

  1. Song: ‘Sweetest love, I do not go’ by John Donne
  2. Michail Lermontov: Mijn dolk (Vertaling Paul Bezembinder)
  3. Anne Bradstreet: To My Dear and Loving Husband
  4. Emmy Hennings: Ein Traum
  5. Emma Doude Van Troostwijk premier roman: ¨Ceux qui appartiennent au jour”
  6. Marriage Morning by Alfred Lord Tennyson
  7. Christine de Pisan: Belle, ce que j’ay requis
  8. Marina Abramović in Stedelijk Museum Amsterdam
  9. Spring by Christina Georgina Rossetti
  10. Kira Wuck: Koeiendagen (Gedichten)

Or see the index

All categories

  1. AFRICAN AMERICAN LITERATURE (11)
  2. AUDIO, CINEMA, RADIO & TV (217)
  3. DANCE & PERFORMANCE (59)
  4. DICTIONARY OF IDEAS (178)
  5. EXHIBITION – art, art history, photos, paintings, drawings, sculpture, ready-mades, video, performing arts, collages, gallery, etc. (1,497)
  6. FICTION & NON-FICTION – books, booklovers, lit. history, biography, essays, translations, short stories, columns, literature: celtic, beat, travesty, war, dada & de stijl, drugs, dead poets (3,766)
  7. FLEURSDUMAL POETRY LIBRARY – classic, modern, experimental & visual & sound poetry, poetry in translation, city poets, poetry archive, pre-raphaelites, editor's choice, etc. (4,689)
  8. LITERARY NEWS & EVENTS – art & literature news, in memoriam, festivals, city-poets, writers in Residence (1,603)
  9. MONTAIGNE (110)
  10. MUSEUM OF LOST CONCEPTS – invisible poetry, conceptual writing, spurensicherung (54)
  11. MUSEUM OF NATURAL HISTORY – department of ravens & crows, birds of prey, riding a zebra, spring, summer, autumn, winter (177)
  12. MUSEUM OF PUBLIC PROTEST (136)
  13. MUSIC (216)
  14. PRESS & PUBLISHING (90)
  15. REPRESSION OF WRITERS, JOURNALISTS & ARTISTS (111)
  16. STORY ARCHIVE – olv van de veestraat, reading room, tales for fellow citizens (16)
  17. STREET POETRY (46)
  18. THEATRE (185)
  19. TOMBEAU DE LA JEUNESSE – early death: writers, poets & artists who died young (347)
  20. ULTIMATE LIBRARY – danse macabre, ex libris, grimm & co, fairy tales, art of reading, tales of mystery & imagination, sherlock holmes theatre, erotic poetry, ideal women (222)
  21. WAR & PEACE (124)
  22. · (2)

Or see the index

  1. Subscribe to new material: RSS

VEILING WERK VAN EXPOSITIE: DUBBELTALENT – DE RIJKE BUIT

logoDubbeltalent De Rijke Buit // De veiling
Zaterdag 19 maart worden alle kunstwerken van de dichters en schrijvers van de expositie Dubbeltalent De Rijke Buit, die van 29 januari tot en met 18 maart in de Groninger Forum Bibliotheek te bewonderen zijn, geveild. Werk van maar liefst 38 grote dubbeltalenten, onder wie Jan Cremer, Joke van Leeuwen, Kamagurka en Heleen van Royen gaat onder de hamer van de flamboyante veilingmeester Richard ten Borg.

De opening van de avond wordt verzorgd door A.L. Snijders die een aantal prachtige ZKV’s zal voorlezen. Ook zijn er korte optredens van de dichters Titi Zaadnoordijk, Martijn den Ouden en René Alberts.

FK_nieuwbloei

Meedoen aan de veiling

Met een biednummer kun je meedoen aan de veiling. Tot en met 19 maart kun je een biednummer ophalen bij de portiersbalie van de Oude Boteringestraat 18.  De hamerprijs wordt verhoogd met 10% opgeld. Heb je een bieding gewonnen, dan dien je dezelfde avond je aankoop te betalen.  Dat kan contant of met PIN.

Dubbeltalent De Rijke Buit // De veiling

Zaterdag 19 maart, aanvang 19.30 uur
Groninger Forum, locatie Oude Boteringestraat 18, Groningen
Gratis entree, biednummers beschikbaar bij de portiersbalie van de Oude Boteringestraat 18.
# Meer informatie op www.groningerforum.nl/derijkebuit

Alle werken zijn digitaal hier te bekijken: http://www.terborg.com/onze-veiling/

Groninger Forum

Het Groninger Forum wordt een ontmoetingsplaats en dynamische plek voor populaire cultuur, informatie, actualiteit en media. Voor ontspanning en verdieping. Voor iedereen. Tot de opening opereert het Groninger Forum in het centrum op verschillende locaties: de oude Camera-bioscoop aan het Hereplein en de Bibliotheek aan de Oude Boteringestraat. De wijken Selwerd, Vinkhuizen, Beijum, Lewenborg, De Wijert en Hoogkerk worden vertegenwoordigd door zes wijkvestigingen van het Groninger Forum.

GRONINGER FORUM

Bibliotheek: Oude Boteringestraat 18 | 9712 GH Groningen
Film + debat: Hereplein 73 | 9711 GD Groningen
www.groningerforum.nl | @groningerforum | facebook.com/groningerforum

Illustratie:

Freda Kamphuis
Titel: nieuwbloei
Techniek: typografiek
Jaar: 2015

fleursdumal.nl magazine

More in: Art & Literature News, Exhibition Archive, Freda Kamphuis, Jan Cremer

Previous and Next Entry

« | »

Thank you for reading Fleurs du Mal - magazine for art & literature